ترجمه فوری

ترجمه فوری

خوب این طور باید عنوان کرد که برای ترجمه فوری متون چه به صورتی عمومی و چه به صورت تخصصی، ترجمه فوری یکی از نیازهای زندگی امروز است. سفارش‌های فوری در کارهای دانشگاهی و در کارهای سازمانی، قراردادها، شرکت‌های صادرات و واردات و بسیاری از شرایط حرفه‌ای امروز یک نیاز است و الزاماً همه مؤسسات ترجمه مانند بنیاد تایپ و ترجمه ایران باید حتماً دارای مترجم‌ها و تایپیست‌هایی باشند که ترجمه فوری بتوانند یک متن را مثلاً از زبان فارسی به انگلیسی یا انگلیسی به فارسی برگردانند و تایپ فوری و دانشجویی را با قیمت خوب و ارزان انجام بدهند.

سفارش ترجمه فوری

چنین کاری مؤسسه را قادر می‌سازد که یک سفارش ترجمه فوری را به صورت سریع و دقیق و با کیفیت عالی بتواند به مشتری در یک بازه زمانی بسیار کم تحویل دهد که یکی از ضروریات سفارشات حرفه‌ای چه از طریق پنل، چه از طریق ؟؟؟ و چه سفارش از طریق تلگرام برای ترجمه حرفه‌ای فوری و یا تایپ فوری هست. لازمه‌ی داشتن چنین مترجمی، تست گرفتن از مترجم‌ها و استفاده از مترجم‌های حرفه‌ای و مدرس زبان که در دانشگاه‌ها تدریس می‌کنند و به انواع کارهای حرفه‌ای ترجمه در فارسی و انگلیسی و حتی زبان‌های دیگر آگاهی کامل دارند. حتماً باید ترجمه‌ای که فوری می‌شود نباید از کیفیت ترجمه کاسته شود. ترجمه متون تخصصی در رشته‌های مختلف مثل خود زبان انگلیسی، مدیریت، پزشکی، ترجمه فوری متون تخصصی حقوق، فنی و مهندسی،ترجمه فوری روان‌شناسی، ترجمه فوری حسابداری، کشاورزی و سایر حوزه‌ها می‌تواند دارای ترجمه باشد که انجام کار تایپ هم در پس‌آیند آن می‌آید و حتماً باید تغییراتی که می‌خواهد در بازخوانی اعمال شود. فقط باید کارها کمی سریع‌تر انجام شود تا مشتری بتواند در همان بازدهی که این ترجمه و این متن و این سفارش برایش به درد می‌خورد و می‌تواند از آن استفاده لازم را بکند، چه برای گرفتن نمره و چه برای قراردادشان و چه برای کارهای دیگر و فرستادن برای ژورنال خاصی در قالب یک مقاله بتواند روی تبحر و تخصص مؤسسه حساب کند و بداند که حتماً در آن موعد مقرر به دستش می‌رسد. تماس

ترجمه­ ی فوری ولی با کیفیت

در ؟؟؟؟ زمینه­های خیلی زیادی برای ترجمه وجود دارد ترجمه فوری از ترجمه­های رشته­ی مدیریت گرفته، پزشکی، انواع مدیریت، توریسم، کارآفرینی، فناوری اطلاعات، مدیریت­های آموزشی در رشته­های علوم­تربیتی، امور فرهنگی، رسانه این­ها همه ترجمه­هایی دارند که شاید برای متن­های تخصصی خیلی حساس باشند، دوست داشته باشند که رعایت قوانین و اصول را در آن­ها داشته باشیم. مشتری همیشه بعضی نکته­ها را به موسسه­ای که می­خواهد با آن همکاری کند ترجمه فوری یادآوری می­کند و مثلا می­گوید که برای مقالات یا برای ترجمه­های خیلی با کیفیت می­گوید که مثلا می­خواهم به یک ژورنال خیلی­خوب و معتبر خارجی، ISI، ISC، بفرستم. و بنابراین ترجمه­ها باید خیلی ازنظر رعایت قوانین نگارشی، قواعد دستور زبان، ازنظر املایی بسیار معتبر باشد ترجمه فوری تا موفق بشود که Accept خودش را بگیرد. از جهتی هم دربعضی رشته­ها مانند مثلا ترجمه­های تخصصی مدیریت، ترجمه تخصصی روان­شناسی خیلی باید کلمات تخصصی که به­کار می­برد مثلا ترجمه فوری  تخصصی حقوق، از انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی و دپارتمان­های ترجمه فوری مختلف دیگر باید آن کلمات آشنا باشد به­اصطلاح، کلمات واژگان تخصصی و مفاهیم آشنا باشد تا بتواند ترجمه­ی فوری خوب و با کیفیت را ارائه کند.

موسسه­ ای در ترجمه­ ی فوری به ما نمی­رسد

این جمله شاید خیلی جمله رقابتی­ای باشد، بسیاری را این­طوری تحریک بکند که شاید واقعا حقیقت این ماجرا چیست؟ ترجمه فوری؛ روش­ها و تکنیک­های خاص خودش را دارد، این­طوری نیست که فقط تندتند جملات خوانده بشود با هر کیفیتی ترجمه بشود، یک سرعت خاصی دارد ترجمه که سرعت نرمال و عادی آن هست، و بین 1500-1000 کلمه هست که در روز مترجمین مختلف ترجمه می­کنند، در زمینه­ی مدیریت، در زمینه­ی روان­شناسی، در زمینه­ی حسابداری، پزشکی، حقوق، فلسفه، الهیات، فنی­مهندسی، این­ها ترجمه­های تخصصی متون در این زمینه در همان رنج کاری هست که توسط مترجم همان رشته انجام می­شود. حالا بعضی موسسات مثل بنیاد تایپ و ترجمه ایران مترجم­های حرفه­ای که اساتید دانشگاه هستند را دارند که می­توانند خیلی فوری­تر، سریع­تر، ترجمه کنند، از دارالترجمه­هایی که هستند الان؛ رقابت پیشی گرفتند توانستند خودشان را اثبات کنند، وقتی با مشتری در یک زمان خاصی به توافق می­رسیم، حتما آن زمان برای ما مهم خواهد بود، و توانایی­های خودمان را درنظر گرفتیم که آن سفارش کار ترجمه­ی ارزان و ترجمه­ی فوری را، و ترجمه­ی سریع را بتوانیم به دست مشتری برسانیم.