تایپ ارزان

تایپ ارزان

کلاً انجام کار تایپ ارزان فرصت خوبی است برای خیلی از بانوان و آقایان که دوست دارند در منزل کسب درآمد کنند. هنوز هم طرفداران آن بیشتر می‌شود، ولی تایپیست‌هایی که از راه دور و انیترنتی یا سایر موارد اقدام می‌کنند و آن‌هایی که حرفه‌ای هستند، می‌توانند همه کارهای تایپ اعم از فرمول، زیرنویس، رسم شکل و نمودار را می‌توانند به درستی و با دقت خاصی برای تایپ فارسی و انگلیسی انجام دهند، خیلی شاید زیاد نباشد و مؤسسه‌ای مثل بنیاد تایپ و ترجمه ایران همیشه دنبال کسانی بوده است که بتوانند حرفه‌ای‌ترین کار را انجام دهند و توانسته است این‌ها را یک جا دور هم جمع کند و بهترین پروژه‌ها و بهترین سفارش‌ها را به مشتری در عین حال بازخورد دهد، معمولاً تایپ‌ها قیمت‌های مشخصی دارند تایپ ارزان و با بدخط بودن دست‌خط و اضافه شدن فرمول، نمودار، کلمات انگلیسی برای تایپ فارسی کمی هزینه‌ها بالاتر می‌رود.

تایپ ارزان دانشجویی

معمولاً تایپیست‌ها در روز سفارشات خوبی را از نظر صفحه‌ای تایپ می‌کنند و یک همکاری برد/برد بین مؤسسه و تایپیست‌های محترم برقرار است. از نظر انجام خیلی از کارها در تایپ، دقت در تایپ، کیفیت آن، انجام کامل زیرنویس‌ها، رفرنس‌ها، کلمات انگلیسی، نمودار و شکل در تایپ فوری و تایپ ارزان همه این‌ها به دقت رعایت می‌شود. تایپ ارزان تمامی قیمت‌هایی که برای انجام کار تایپ، برای خدمات تایپ، سفارش تایپ انجام می‌شود، همه با جداول خاص قیمت‌گذاری تایپ ارزان هست و خیال مشتری از این جهت راحت است که می‌تواند به مؤسسه اعتماد کند و تایپ خود را به راحتی سفارش دهد. هر گونه غلط‌گیری زیاد در متن باشد و مشتری احیاناً از متن ناراضی باشد (تا حال پیش نیامده است) حتماً بازخوانی و غلط‌گیری می‌شود و دوباره به مشتری برگردانده می‌شود. از مطالب می‌توانند مشتری‌ها عکس تهیه کنند، تایپ ارزان حتی دست‌نویس‌های بدخط، فایل‌های صوتی، pdf و غیره، همه و همه توسط بنیاد تایپ و ترجمه ایران به تایپ سپرده می‌شود و به بهترین کیفیت به مشتری تحویل داده می‌شود. تماس

ویژگی­های انجام تایپ ارزان

خب در بعضی موسسات می­بینیم که تایپ­ها خیلی هزینه­های بالایی دارند و تایپیست­هایی هستند که بسیار مجرب­اند ولی هزینه­ها خیلی بالا هست. امروزه مردم دنبال تایپ­هایی می­گردند که علاوه برکیفیت خوب قیمت معقولی هم داشته باشد. چون کار تایپ معمولا با صفحات زیاد، کارهای انبوه تحویل داده می­شود، حتی فایل­های صوتی هستند که تعداد صفحات خیلی زیادی می­گیرند ودوست دارند که قیمت هرصفحه­ی تایپ خیلی کمتر باشد و تایپیست­های مسلط باشند برای دست­نویس­ها، برای متن­های دانش­آموزی، رساله­های دکتری، پایان­نامه­های کارشناسی ارشد و انجام آن و از نظر استانداردی که تایپ ارزان خب استانداردهایی تعیین شده برای هر250 کلمه را یک صفحه درنظر می­گیرند و حالا هرتایپی باشد که در منزل یا در ایام تعطیلات باشد تایپ فوری، دوست دارند تایپ ارزان انجام بدهند.

تایپ ارزان دانشجویی

در تایپ­های ارزان شاید کیفیت تا حدی پایین بیاید ولی از استاندارد پایین­تر نخواهد آمد. این درموسسات دیگر شاید باشد ولی آسان­ترنسلیت کارخوبی که انجام داده همیشه کیفیت را تضمین کرده است. چه در تایپ­های ارزان که برای دانشجویان، برای انجام امور خیریه، برای کارهای دیگر تخفیف­هایی را قائل است به هیچ­وجه از کیفیت نمی­زند و از همان تایپیست­های مجرب استفاده می­کند و در اسرع وقت تحویل می­دهد و این می­تواند خیلی­خیلی خوب باشد برای مشتری که با خیال راحت می­تواند یک تایپ را تحویل بگیرد و بهترین تایپیست­ها برایشان انتخاب می­شود. فایل­های خوب برای مقاله، برای تایپ­های عکسی، تایپ ارزان فایل­های صوتی، دست­نویس­ها این­ها همه درنظر گرفته شده و سعی می­کنیم بهترین هزینه­ها و بهترین قیمت را برای پروژه­های دانشجو درنظر بگیرد.